Open Dag 2018


Een geslaagde open dag met Chinese leeuwendans, Tai Chi en Kung Fu demo's op het marktplein in Wormerveer! 

Met dank aan alle leerlingen, ouders, vrienden en in het bijzonder de Liu He Men familie scholen van Sifu Henny Eleonora en Sihing Ricardo Sousa.

 Voor stukje in de krant zie HIER

Open dag 2018

OPEN DAG!
Zaterdag 22 september 2018
Tijdstip: 12:00 - 14:00
GRATIS entree

Meld je nu aan voor 2 gratis proeflessen

Programma:

12:00: Start traditionele openingsceremonie
12:15: Leeuwendans en optocht naar het marktplein
13:00: Diverse Kung Fu en Tai Chi demonstraties op het marktplein Wormerveer
13:30: Receptie bij de Kung Fu school
14:30: Einde open dag





Chio 2018





Top dag samen met Man Lung Tang (Lok Hop Moon Amsterdam), Ricardo Sousa (RS Kung Fu Academy) en Wai-Lam Yip (King Saan Juun Belgie)


Alle Kung Fu / Leeuwendans scholen samen

Guo Shu Cup 2018


Totaal 24 medailles: 6x Goud, 9x Zilver, 9x Brons
Top prestatie! Trots op het team!

Gefeliciteerd met jullie eremetaal en dank aan alle ouders, vrienden en familie voor jullie steun en hulp.

Resultaten:

Ivan Man: Brons (Handvorm), Zilver (Dubbele breedzwaard)

Timo Peetam: Brons (Handvorm)

Fay Noordpool: Brons (Handvorm), Brons (Rechtzwaard), Zilver (Dubbelspel)

Abdelrahim Najih: Goud (Handvorm), Zilver (Dubbelspel)

Yahdih Najih: Goud (Handvorm), Brons (Stok)

Delano Daris: Zilver (Handvorm), Goud (Speer)

Danielle Webbers: Zilver (Stok)

Jasper Zijlstra: Zilver (Handvorm), Zilver (Speer)

Selina Faber: Goud (Handvorm), Goud (Rechtzwaard), Brons (Dubbelspel)

Flora Wong: Brons (Dubbelspel)

Markus Stoffer: Brons (Handvorm)

Chi-Liong Chen: Brons (Handvorm), Zilver (Lange Stok)

Hill Fung Ip: Zilver (Handvorm), Goud (Speer)

Open Dutch Wushu Championship 2018


Totaal 11 Medailles (4x Goud, 5x Zilver, 2x Brons)

Trots op alle deelnemers en gefeliciteerd met het eremetaal!

Resultaten:

Ivan Man: Zilver (Dubbele Breedzwaard)

Abdelrahim Najih: Zilver (Handvorm)

Danielle Webbers: Zilver (Stok)

Chi-Liong Chen: Goud (Handvorm), Goud (Lange stok)

Shen van Dijk: Zilver (Handvorm), Zilver (Hellebaard), Goud (Dubbelspel)

Hill Fung Ip: Brons (Handvorm), Brons (Speer), Goud (Dubbelspel)  

Clubmatch 2018


Prachtig resultaat: 

23 Medailles (5x Goud, 6x Zilver, 12x Brons) + 1 Allround

Trots op alle deelnemers en gefeliciteerd met jullie prijzen!

Resultaten:

Moira Kruithof: Goud (Handvorm)

Levi van den Outernaar: Zilver (Handvorm), Brons (Wapen)

Ivan Man: Goud (Handvorm), Zilver (Wapen)

Danielle Webbers: Zilver (Handvorm), Zilver (Wapen)

Yahdih Najih: Goud (Handvorm), Goud (Wapen), Beste Allround

Timo Peetam: Brons (Handvorm)

Fay Noordpool: Brons (Handvorm), Brons (Wapen), Brons (Dubbelspel)

Abdelrahim Najih: Goud (Handvorm), Brons (Dubbelspel)

Delano Daris: Brons (Handvorm), Brons (Wapen)

Jasper Zijlstra: Zilver (Handvorm), Zilver (Wapen)

Fred Mantel: Brons (Dubbelspel)

Markus Stoffer: Brons (Handvorm), Brons (Wapen), Brons (Dubbelspel)

Nieuwjaar 2018


Gelukkig nieuwjaar en een gezond 2018!


Traditiegetrouw werd samen met de andere LHM scholen het nieuwjaar ingeluid met Chinese Leeuwendans in Amsterdam.